Rahaedu põhimõtted

Kuidas haarata kontroll oma rahaasjade üle ja saavutada rahaline vabadus

Kristjan Liivamägi, Tõnn Talpsepp, Tarvo Vaarmets

Soodushind 33.99 eurot (tavahind 44.99)

Kas soovid suuremat rahaedu või täielikku rahalist vabadust?

Võttes teravasse fookusesse igapäevased rahaasjad, elus ette tulevad rahalised olukorrad ja investeerimise, annab käesolev raamat läbi autorite praktiliste kogemuste ja teadustausta lihtsas keeles edasi rahaedu saladused, teadmised ja oskused. Raamatu on kirjutanud Eesti autorid Eesti lugejatele, keskendudes seega just Eesti oludele.

Raamatu autoreid seob ühine kirg rahanduse vastu:

Nad on pikaajalise kogemuse ja doktori kraadiga investorid, õppejõud ning investorite käitumise uurijad, kelle auhinnatud teadustööd on avaldatud rahvusvahelistes rahandusalastes tippteadusajakirjades. Nende teooriat ja praktikat kombineerivaid loenguid ja koolitusi saadab väga suur menu.
SOOVITAJAD
“See raamat on kohustuslik kirjandus kõigile, kellele läheb korda enda ja lähedaste rahaline heaolu. Teist nii põhjalikku ja praktilist kodumaist rahatarkuse õpikut naljalt ei leia.”
Investor Toomas
Äripäev
“Mul on väga hea meel, et kolm erudeeritud autorit on oma teadmised koondanud suurepäraseks eraisikule mõeldud rahandusõpikuks. Seda raamatut on Eestile väga vaja, sest see pakub värske ja kaasahaarava võtme rahatarkuste avamiseks.”
Kilvar Kessler
Finantsinspektsiooni juhatuse esimees ja TÜ õigusteaduskonna lektor
“Kasutan ka ise põhimõtteid, mida autorid oskuslikult ja läbimõeldult raamatus jagavad. Vajalik lugemine kõigile, lisaks huvitavad-elulised näited ja kogemuslood.”
Villig
Martin Villig
Bolti asutaja
AUTORID

Kristjan Liivamägi, PhD

Olen varahaldusettevõtte KML Invest OÜ omanik ning finantsturgudel investorina tegutsenud üle 14 aasta. Tegelen teadustööga ning annan loenguid finantsturgude, rahanduse, panganduse ja finantsjuhtimise teemadel Tallinna Tehnikaülikoolis ning Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor. Eelnevalt olen töötanud finantssektoris vandeaudiitorina rahvusvahelises audiitorbüroos Ernst & Young ning Tallinna Linnakantselei finantsteenistuses linnakassa osakonna juhtivspetsialistina. Olen omandanud Tallinna Tehnikaülikoolis doktorikraadi finantsökonoomika erialal ning magistrikraadi panganduse ja rahanduse erialal.

Tõnn Talpsepp, PhD, CFA, FRM

Olen finantsturgudega seotud olnud kogu oma teadliku elu, olles töötanud pangandussektoris, investeerimisettevõttes ning Eesti, Soome ja Šveitsi ülikoolides. Lisaks doktorikraadile rahanduses on mul ka IT-alane haridus ning tegelen teadustööga, mis neid kaht valdkonda seob. Olen olnud päevakaupleja ning tegutsen investorina, kuid alati on üheks minu eesmärgiks olnud rahandusalaste teadmiste edasiandmine. Mul on väga hea meel, et kunagi alustatud „Eraisiku rahanduse“ õppeainest on koos kaasautoritega õnnestunud luua üks populaarsemaid kursusi nii Tallinna Tehnikaülikoolis kui ka Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor.

Tarvo Vaarmets, PhD

Aastal 2000 Saaremaalt Tallinnasse ülikooli infotehnoloogiat õppima tulles olin sunnitud üleöö rahaliselt ise toime tulema. Õppisin vähesega elama, õppisin säästma. Peagi tegin esimesed investeeringud. See lummas sedavõrd, et pärast IT eriala lõpetamist keskendusingi rahandusele. Studeerisin nii Prantsusmaal kui ka Eestis, lõpetades majandusmagistrantuuri cum laude. Samal ajal töötasin ka Äripäeva börsitoimetuses, hiljem rahandusalal riigisektoris ja panganduses. Olen end seejuures pidevalt edasi harinud, nii praktiliselt investeerides kui ka Tallinna Tehnikaülikoolis teadustööd tehes. Rahandus ja teadmiste jagamine jääb mulle südamelähedaseks elu lõpuni.

Toetajad
Raamatu lisamaterjalid