Investeerimisedu põhimõtted

Algajast edukaks investoriks

Kristjan Liivamägi, Tõnn Talpsepp, Tarvo Vaarmets

Soodushind 33.99 eurot (jaehind kaupluses 44.99)

"Investeerimisedu põhimõtted" keskendub investeerimisele, täiesti algusest tipptasemeni.

Koos teooriataustaga õpetab raamat sulle praktiliste näidete kaudu leidma aktsiate, võlakirjade ning kinnisvara õiglast väärtust. Lisaks saad muude teemade kõrval näiteks teada, kuidas saavutada edu ühisrahastuses või kuidas investeerida vastavalt majandusseisule. Kõiki teemasid ilmsetavad rahandusdoktoritest autorite õpetlikud kogemuslood, nii õnnestumised kui ka ebaõnnestumised. See raamat aitab kaasa sinu jõukuse kasvule.

Raamatu autoreid seob ühine kirg rahanduse vastu:

Nad on pikaajalise kogemuse ja doktori kraadiga investorid, õppejõud ning investorite käitumise uurijad, kelle auhinnatud teadustööd on avaldatud rahvusvahelistes rahandusalastes tippteadusajakirjades. Nende teooriat ja praktikat kombineerivaid loenguid ja koolitusi saadab väga suur menu.
SOOVITAJAD
"Investeerimisedu põhimõtted" hiilgab praktiliste näidete ja sisukuse poolest. Olles turgudel tegutsenud üle 20 aasta, võin kinnitada, et loetut rakendades on edu investeeringutes ainult aja küsimus.
Investor Toomas
Äripäev
Selle triloogia esimene raamat "Rahaedu põhimõtted“ täitis minu jaoks paljud lüngad ja olen seeläbi oluliselt tugevam oma pere finantside juhtimises. "Investeerimisedu põhimõtted“ annab nüüd omakorda väga head teadmised ja tööriistad, et suudaksime oma vara inflatsiooni vastu kaitsta ja isegi kasvatada. Olen ametlikult fänn ning ootan juba järge.
Tanel Padar
Muusik
Itaallastel on üks kena ütlus: "Heaks meremeheks ei saada rahulikul merel“. Enne kui minna finantsturgude torme omal käel proovima, soovitan end kurssi viia nii teooriaga kui ka praktikute väärtuslike nõuannetega. Just kõike seda eduka investori jaoks hädavajalikku see raamat pakubki.
viljar-arakas-1
Viljar Arakas
Eften Capital tegevjuht
AUTORID

Kristjan Liivamägi, PhD

Olen varahaldusettevõtte KML Invest OÜ omanik ning finantsturgudel investorina tegutsenud üle 14 aasta. Tegelen teadustööga ning annan loenguid finantsturgude, rahanduse, panganduse ja finantsjuhtimise teemadel Tallinna Tehnikaülikoolis ning Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor. Eelnevalt olen töötanud finantssektoris vandeaudiitorina rahvusvahelises audiitorbüroos Ernst & Young ning Tallinna Linnakantselei finantsteenistuses linnakassa osakonna juhtivspetsialistina. Olen omandanud Tallinna Tehnikaülikoolis doktorikraadi finantsökonoomika erialal ning magistrikraadi panganduse ja rahanduse erialal.

Tõnn Talpsepp, PhD, CFA, FRM

Olen finantsturgudega seotud olnud kogu oma teadliku elu, olles töötanud pangandussektoris, investeerimisettevõttes ning Eesti, Soome ja Šveitsi ülikoolides. Lisaks doktorikraadile rahanduses on mul ka IT-alane haridus ning tegelen teadustööga, mis neid kaht valdkonda seob. Olen olnud päevakaupleja ning tegutsen investorina, kuid alati on üheks minu eesmärgiks olnud rahandusalaste teadmiste edasiandmine. Mul on väga hea meel, et kunagi alustatud „Eraisiku rahanduse“ õppeainest on koos kaasautoritega õnnestunud luua üks populaarsemaid kursusi nii Tallinna Tehnikaülikoolis kui ka Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor.

Tarvo Vaarmets, PhD

Aastal 2000 Saaremaalt Tallinnasse ülikooli infotehnoloogiat õppima tulles olin sunnitud üleöö rahaliselt ise toime tulema. Õppisin vähesega elama, õppisin säästma. Peagi tegin esimesed investeeringud. See lummas sedavõrd, et pärast IT eriala lõpetamist keskendusingi rahandusele. Studeerisin nii Prantsusmaal kui ka Eestis, lõpetades majandusmagistrantuuri cum laude. Samal ajal töötasin ka Äripäeva börsitoimetuses, hiljem rahandusalal riigisektoris ja panganduses. Olen end seejuures pidevalt edasi harinud, nii praktiliselt investeerides kui ka Tallinna Tehnikaülikoolis teadustööd tehes. Rahandus ja teadmiste jagamine jääb mulle südamelähedaseks elu lõpuni.

Toetajad