Investeerimisedu meistriklass

Edukast investorist meisterinvestoriks

Kristjan Liivamägi, Tõnn Talpsepp, Tarvo Vaarmets

Soodushind 33.99 eurot (jaehind kaupluses 44.99)

SAADAVAL KA EKSKLUSIIVNE VERSIOON

Investeerimisedu-meistriklass-esikaas_300

"Investeerimisedu meistriklass" aitab eduka investori meisterinvestoriks

"Investeerimisedu meistriklass" täiendab rahandusdoktoritest autorite varem avaldatud menukeid "Rahaedu põhimõtted" ja "Investeerimisedu põhimõtted" uute teemadega, muutes rahatarkuse triloogia tervikuks ning tutvustades teadlikule investorile olulisi investeerimis- ja analüüsivõimalusi. Praktiliste näidete ja ilmekate kogemuslugude kaudu õpetab raamat lihtsas keeles, teadusele toetudes vähendama investeerimisvigu, juhtima riski ja teenima lisatootlust. "Investeerimisedu meistriklass" aitab sinu rahalist edu ja jõukust veelgi suurendada!

Raamatu autoreid seob ühine kirg rahanduse vastu:

Nad on pikaajalise kogemuse ja doktori kraadiga investorid, õppejõud ning investorite käitumise uurijad, kelle auhinnatud teadustööd on avaldatud rahvusvahelistes rahandusalastes tippteadusajakirjades. Nende teooriat ja praktikat kombineerivaid loenguid ja koolitusi saadab väga suur menu.

Saadaval ka eksklusiivne piiratud arvuga kõvakaaneline trükk

Tähistamaks investeerimistriloogia kolmanda ehk viimase raamatu sündi, on eksklusiivversioon täiesti ainulaadse kaanetrükiga, mis on väga erilisel kuldsel paberil ja viimistlusega.

Iga raamat on nummerdatud unikaalse järjenumbriga. Kokku on trükitud 200 eksemplari, millest ainult umbes 100 tuleb müüki.

Iga raamat on autorite poolt allkirjastatud ning sisaldab personaalset pühendust ostjale.

Selle raamatu ostuga oled automaatselt väga erilises klubis.

Raamatu sisu on täpselt sama nagu pehmekaanelisel versioonil.

Soodushind: 49 eurot
SOOVITAJAD
Oma ala kolme tipptegija kirjutatud raamat on põhjalik ja praktiline. Sain sellest nii teadmisi, motivatsiooni kui ka julgust järgmine käik sisse lükata! "Investeerimisedu meistriklass" on kohustuslik kirjandus igale investorile, kes soovib saada tõeliseks meistriks!
Katri Teller
Aasta investor 2023 ja taskuhäälingu „Rahareede“ kaasautor
Tasuta raha ajastu tekitas inflatsiooni ka investeerimishariduses. Trendiharjal kogemata surfama sattunud algajad näisid teadvat vastuseid kõigile küsimustele, justkui arvavates, et miski ei saa takistada nende finantsvabaks saamist. Kui aga keskkond muutus, siis "piiramatu likviidsuse" reeglid enam ei töötanud ja meelde tuli tuletada pärismaailma mängureeglid. See raamat ongi neist päris mängureeglitest.
Peeter_Koppel
Peeter Koppel
Eesti investeerimismaastiku arvamusliider
Siin raamatus saavad kokku autorite päriselukogemused, psühholoogia ja investeerimisstrateegiate kõrgel tasemel analüüs. Näiteks leiab raamatust vastused küsimusele, kuidas kontrollitult püüda suuremat tootlust. Aru on saada, et investeerimisega on autorid raha päriselt ka ise kaotanud. See kõik teeb arutelud keerulisemategi teemade üle lihtsaks ja nauditavaks. Michelini tärne vääriv teos!
Aare Tammemäe
Redgate Wealth’i partner
AUTORID

Kristjan Liivamägi, PhD

Olen varahaldusettevõtte KML Invest OÜ omanik ning finantsturgudel investorina tegutsenud üle 14 aasta. Tegelen teadustööga ning annan loenguid finantsturgude, rahanduse, panganduse ja finantsjuhtimise teemadel Tallinna Tehnikaülikoolis ning Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor. Eelnevalt olen töötanud finantssektoris vandeaudiitorina rahvusvahelises audiitorbüroos Ernst & Young ning Tallinna Linnakantselei finantsteenistuses linnakassa osakonna juhtivspetsialistina. Olen omandanud Tallinna Tehnikaülikoolis doktorikraadi finantsökonoomika erialal ning magistrikraadi panganduse ja rahanduse erialal.

Tõnn Talpsepp, PhD, CFA, FRM

Olen finantsturgudega seotud olnud kogu oma teadliku elu, olles töötanud pangandussektoris, investeerimisettevõttes ning Eesti, Soome ja Šveitsi ülikoolides. Lisaks doktorikraadile rahanduses on mul ka IT-alane haridus ning tegelen teadustööga, mis neid kaht valdkonda seob. Olen olnud päevakaupleja ning tegutsen investorina, kuid alati on üheks minu eesmärgiks olnud rahandusalaste teadmiste edasiandmine. Mul on väga hea meel, et kunagi alustatud „Eraisiku rahanduse“ õppeainest on koos kaasautoritega õnnestunud luua üks populaarsemaid kursusi nii Tallinna Tehnikaülikoolis kui ka Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor.

Tarvo Vaarmets, PhD

Aastal 2000 Saaremaalt Tallinnasse ülikooli infotehnoloogiat õppima tulles olin sunnitud üleöö rahaliselt ise toime tulema. Õppisin vähesega elama, õppisin säästma. Peagi tegin esimesed investeeringud. See lummas sedavõrd, et pärast IT eriala lõpetamist keskendusingi rahandusele. Studeerisin nii Prantsusmaal kui ka Eestis, lõpetades majandusmagistrantuuri cum laude. Samal ajal töötasin ka Äripäeva börsitoimetuses, hiljem rahandusalal riigisektoris ja panganduses. Olen end seejuures pidevalt edasi harinud, nii praktiliselt investeerides kui ka Tallinna Tehnikaülikoolis teadustööd tehes. Rahandus ja teadmiste jagamine jääb mulle südamelähedaseks elu lõpuni.

Toetajad