Elumõnust ja rahajanust

Kuidas mõnus elu ja rikkus enda juurde meelitada

Tarvo Vaarmets

Hind 21.99 eurot (jaehind kaupluses 27.99)

esikaas-elumonu

Kuidas mõnus elu ja rikkus enda juurde meelitada​?

 • Kas lõpuks võiks keegi usutavalt vastata, kas raha teeb õnnelikuks?
 • Ja mida teha, et raha tuleks, jääks ja kasvaks?
 • Kuidas siis ikkagi raha ja elu kombineerida nii, et õnn oleks õuel?
 • Mis üldse teeb elu mõnusaks?
 • Nojaa, äkki on isegi võimalik ära selgitada, kuidas kestva elumõnuni jõuda?
Aga palun, need vastused on selle kaane all, huumoriga pikitud ladusas lugemisnaudingus.
 • See on elu- ja rahatarkuse raamat, elumõnu ja rikkuse teejuht.
 • Planeetide seisu jälgimise ja kodu kristallidega sisustamise soovitusi siit paraku ei leia.
 • See raamat ei ole ka järjekordne filosoofiline heietus teemal „Mis on õnn?“, vaid päriselt suhtumist ja elu mõnusamaks mudiv praktiline suunaja.
 • Raamatu sisu toetub teadusuuringutele ehk tegelikule, tõestatud elule, mida rikastavad autori enda praktilised raha- ja elukogemused.
 • Siin on kamaluga rahatarkust, siin on kamaluga elutarkust, siin on ilukirjandust ja siin on teabekirjandust.
 • Selle erakordse kombinatsiooni tulemuseks on võimendatud nauding nii lugemisest kui ka uutest teadmistest.
„Elumõnust ja rahajanust“ suunab sind seega nii raha kui ka kestva elumõnuni!
SOOVITAJAD
Väga inimlik, täpne, lõbus, isiklik, põhjendatud ning mis peamine – kõikehõlmav käsitlus sellest elu- ja rahavärgiga toime tulemisest. Soovitan ahnelt süüvida!
Peep Vain
õpetaja, investor, autor ja Muutuse rännakute teejuht
See lõbus ja kaasahaarav lugemine on segatud teaduslike tõestustega eluliselt olulistest põhimõtetest, mis rahalist seisu, aga veelgi enam üleüldist heaolu ja õnnetunnet elus suurendavad. Kuigi oma põhitegevuse ja peamise kire poolest oleme Tarvoga üsna erinevad, siis seda suurem oli rõõm tõdeda, et enamik meie tegutsemispõhimõtteid ja suuremat rahulolu pakkuva elu poole jõudmise strateegiaid on väga sarnased või täpselt samad.
cropped-mynt.jpg
Roland Tokko
Edu Akadeemia asutaja ja menukate eneseabiraamatute autor
„Elumõnust ja rahajanust“ on mõnusalt inspireeriv teos, milles on meisterlikult põimitud humoorikaid seiku ning asjatundlikke soovitusi, mis kõik aitavad lahti mõtestada teekonda finantsilise vabaduse ja elulise rahulolu poole. Olgu see matk Islandi mägiradadel, reis sõpradega või investeerimisportfelli kasvatamine – Tarvo demonstreerib, et elumõnu ja rahaline tarkus käivad käsikäes. See praktilisi näiteid ja isiklikke lugusid täis raamat on kohustuslik lugemine kõigile, kes soovivad oma elu nii vaimselt kui ka materiaalselt rikastada.
Marko Oolo
rahaliselt vaba investor ja tervislikkust väärtustav pereisa
AUTORIST

Tarvo Vaarmets, PhD

Ma olen Saaremaalt, kindlasti mitte rikkast perest. Minu haridusteele jääb mitu kooli nii kodu- kui ka välismaal. Mul on doktorikraad rahanduses. See tähendab, et olen lugenud tuhandeid teadusartikleid, paljusid ise kirjutanud ning tekitanud sellega endale harjumuse toetuda analüüsipõhistele vastustele. Minu teadustegevus on leidnud väga kõrget (riiklikku ja mitteriiklikku) tunnustust nii Eestis kui ka mujal maailmas. Olen oma uuringuid tutvustanud teaduskonverentsidel Euroopas, Aasias, Lõuna- ja Põhja-Ameerikas ning avaldanud neid väga tugevates rahvusvahelistes teadusajakirjades.

Minu tööalane tegevus on olnud seotud finantsturgude ja pangandusega.

Oma rahaasjade korraldamisel kasutan kogunenud teadmisi ja kogemust ning juhindun teadusuuringutest. Ajaga olen üles ehitanud investeerimisportfelli, mis võimaldab mul ja mu perel õnnelikku elu elada.

Olen ka väga menukate rahatarkuse raamatute „Rahaedu põhimõtted“, „Investeerimisedu põhimõtted“ ja „Investeerimisedu meistriklass“ kaasautor ja toimetaja. Seega meeldib mulle numbrimaailma kõrval ka tekst ja selle loomine.

Olen oma ema poeg, armastava naise kaaslane, kahe poja isa, kahe õe vend ja nelja tüdruku onu. Olen ka lähedane sõber, paljudele tuttav ja paljudele sugulane. Kuulun korporatsiooni Vironia. Mul on ümbritsevate inimestega väga vedanud – eelkõige kvaliteedis, aga ka kvantiteedis.

Arendan end ja naudin mulle kingitud elu. Keskendun elumõnu hoidmisele ning selle suurendamisele.